במקום לדבר לקיר, חפו אותו! על חיפוי בריקים בסלון

למרות שהשקעתם רבות בעיצוב הסלון, אתם מרגישים כי אתם עדיין לא שם. התחושה כי חסר לכם אלמנט דקורטיבי נוסף בסלון, פוגעת לכם באווירת “השלם” שאתם כמהים כל כך ליצור. רגע לפני שאתם ממהרים לרכוש רהיט נוסף שעלול ליצור גודש עיצובי, חכו. הביטו על קירות הסלון, ושאלו את עצמכם בכנות: “עד כמה נוכחותם תורמת לעיצוב?”. במידה ותרומתם מועטה, דעו כי יש מה לעשות: חיפוי בריקים בסלון!

נוכחותם על הקירות תחמם את הסלון, תעצים את האסתטיקה העיצובית ואף תוסיף לו אלמנט של אותנטיות. אנחנו “באור חידושים” מבצעים עבודות חיפוי בסטנדרט המקצועי הגבוה ביותר, ומזמינים גם אתכם לחפות ולהחיות את קירות הסלון!

במקום לדבר לקיר, חפו אותו! על חיפוי בריקים בסלון

חיפוי בריקים בסלון – מהו היקף החיפוי המומלץ?

הגבול שבין יצירה עיצובית לכאוס עיצובי, דק מאד. תפקידנו, בין היתר, הוא לכוון אתכם ולהמליץ לכם על היקף החיפוי המומלץ והמחמיא. המראה הייחודי של הבריקים, גורם לרבים לרצות ממנו עוד וכמה שיותר. ואכן, לא אחת נתקלנו בבקשה לחפות את כל הקירות בסלון – כך שכולם, ללא יוצא מן הכלל, יהיו מחופים בבריקים. לא שלא ניתן לעשות זאת, אלא שאנו מאמינים שחיפוי כל הקירות חוטא את המטרה לעצב באלגנטיות ועדינות את הסלון. אם כן, אילו קירות/אזורים בסלון כדאי לחפות?

  • קיר הטלוויזיה – זהו הקיר המרכזי בסלון, כך שהוא מסתמן כאזור אסטרטגי ונכון לחיפוי. הבריקים “יעטפו” את הטלוויזיה ויצרו סביבה חזות מרשימה. חווית הצפייה שלכם ללא כל ספק, תתעצם. 
  • הקיר שמאחורי הספה – אלו מכם שחוששים שהבריקים ימאסו עליהם אם יחופו על קיר הטלוויזיה, יכולים לבחור את האופציה הבאה: הקיר שמאחורי הספה. הבריקים אמנם יהיו עם “הגב” אליכם, אך תרומתם העיצובית לחלל תישאר אדירה. 
  • עמוד תומך בבית – במידה ויש בסלון הבית שלכם עמוד תומך, כדאי לשקול לחיוב לחפות אותו. העמוד שתכליתו פונקציונאלית-בטיחותית, ייעטף באלמנט דקורטיבי “שיצדיק” מבחינה עיצובית את נוכחותו בכלל. 

 

“חיפוי הבריקים עלול להגביל אותי עיצובית בעתיד?”

אנו נשאלים המון אם בריקים מומלצים לסגנון עיצובי ספציפי, או שניתן לחפות באמצעותם בכל סלון ובכל מקרה. באופן טבעי, עולה גם השאלה האם החיפוי כעת, עלול להגביל עיצובית בעתיד. התשובה היא שכן ושלא. הבריקים מומלצים בעיקר לאלו מכם שמעוניינים לעצב/להעצים עיצוב קיים באלמנטים כפריים או אורבניים. המשמעות היא שבמידה ותרצו בעתיד לשדרג את העיצוב הכפרי בבית לעיצוב אורבני או להפך, הבריקים ימשיכו להיות רלוונטיים עיצובית. 

עם זאת, במידה ותרצו לשדרג עיצוב כפרי/אורבני לעיצוב מודרני, נורדי-סקנדינבי או צרפתי לדוגמא, חיפוי בריקים בסלון פחות יתאים. לכן, לפני שאתם משקיעים בחיפוי שאלו את עצמכם את השאלות הבאות:

  • האם תרצו לבסס את בחירותיכם העיצוביות לפי הקו הכפרי/אורבני?
  • עד כמה אתם שלמים עם הקו העיצובי הנוכחי שלכם? / האם נכון לכם להדגישו באמצעות בריקים?
  • האם יש לכם כוונה בעתיד הקרוב לשנות סגנון עיצובי?

 

לפרטים נוספים אודות חיפוי בריקים בסלון עם “אור חידושים”, אתם מוזמנים לפנות אלינו כבר עכשיו – 050-8558722

כתבות נוספות שעשויות לעניין אתכם
שיפוץ דירה ישנה

שיפוץ דירה ישנה

שיפוץ דירה ישנה אם החלטתם לשפץ דירת מגורים ישנה שקיבלתם בירושה או שרכשתם לצורך מגורים או השקעה, חשוב מאוד שתדעו שתהליך שיפוץ של דירה ישנה