חיפוי קירות בסלון – 5 טיפים לשימוש נכון ועיצוב מרהיב!

אחד הטרנדים העיצוביים החמים ביותר מהשנים האחרונות הוא חיפוי קירות בסלון. עד לפני כמה שנים, עיצוב וקישוט הקירות התבסס בעיקר על תמונות, יצירות אומנות וכמובן – צבע. כיום, רבים בוחרים להוסיף עניין וסגנון לקירות באמצעות חיפויים. לטובת אלו שכבר יודעים ובעיקר עבור אלו שלא, החיפוי הוא כיסוי קיר ממגוון רחב של חומרים, שתכליתו העיקרית היא עיצוב. 

אנחנו ב”אור חידושים” נשמח ליישם על קירות הסלון שלכם את החיפוי המועדף עליכם. אז רגע לפני שאתם משווים בין הסוגים השונים ובוחרים את הקיר שיזכה להתעטף בחיפוי, לפניכם 5 טיפים מעולים שיבטיחו תוצאה מרהיבה: 

חיפוי קירות בסלון – 5 טיפים לשימוש נכון ועיצוב מרהיב!

1.בחירת חיפוי שמתאים לאופי ועיצוב הבית

החיפויים מוצעים במגוון חומרים – מעץ ועד אבן. הטעות הנפוצה שעושים רבים היא לבחור בחיפוי היפה ביותר בעיניהם, מבלי להתחשב בסגנון שלפיו מעוצב הסלון. פעמים רבות, החיפוי עתיד להשתלב בסלון שכבר מרוהט ומעוצב. במקרים שכאלו, עליכם לתפוש את הסלון כיחידה עיצובית אחת, כאשר על כל אלמנט להתכתב עיצובית עם האלמנטים אחרים. אחרת? האחדות העיצובית עלולה להתערער. חיפוי בריקים לדוגמא יחמיא בעיקר לבתים המעוצבים בסגנון כפרי/פרובנס, בעוד חיפוי עץ עשוי להתאים לבתים בעיצוב מודרני וסקנדינבי. 

2. אפשר ורצוי לחפות קיר אחד!

אפקט עיצובי מרשים ניתן ליצור גם באמצעות חיפוי קיר אחד. במרבית הבתים, הסלון הוא החדר הגדול ביותר. המשמעות היא שבהשוואה לחדרים האחרים ולפרופורציה של הבית, הקירות בו גדולים ונוכחותם אדירה. חיפוי קירות בסלון הוא סוג של תבלין עיצובי, ולכן מומלץ שלא לחפות את כל הקירות, אלא להשתמש בו בתבונה. המוטיבציה: למנוע מצב של קצת יותר מדי תיבול… 

3.אל תפחדו לחפות רק חלק מהקיר

החלטתם לחפות את קיר הסלון עליו מותקנת הטלוויזיה? בחירה בקיר זה נכונה עיצובית, שכן מדובר על הקיר המרכזי והדומיננטי בסלון. שימו לב: אינכם מחויבים לחפות קיר שלם! פעמים רבות, חיפוי חלק מהקיר יהיה הבחירה העיצובית הנכונה והמדויקת בעבורכם, בעיקר אם מדובר על קיר גדול. 

4. ומה לגבי חיפוי עמודים תומכים בסלון?

במידה ויש לכם בבית עמוד תומך, אנחנו מנחשים כי הייתם שמחים להיפטר ממנו. כידוע, עמודים אלו חיוניים ומסיבה זו הם הוצבו מלכתחילה במרכז הבית. העמוד “תקוע” לכם ופוגע בזרימה ובמרחב? חיפוי יעניק לו תפקיד נוסף מלבד זה הפונקציונאלי-בטיחותי – תפקיד עיצובי! אנו מזמינים אתכם להתרשם מתיק העבודות שלנו, בו תוכלו לראות עמודים תומכים המחופים בבריקים!

 

5.חיפוי קירות בסלון DIY? אנחנו ממליצים שלא

גם אם אתם אוהדים מושבעים של גישת DIY, עשו לעצמכם טובה וותרו על התענוג. יישום חיפוי על הקירות דורש בעבודת הכנה יסודית, בחירה נכונה של חומרים, כלי עבודה ייחודיים ורמת ביצוע גבוהה. לפרטים נוספים אודות חיפויים לקירות הסלון, התקשרו אלינו כעת – 050-8558722

כתבות נוספות שעשויות לעניין אתכם