השקיעו! על צביעת דירה להשקעה

הזמן עובר כשנהנים? מסתבר שכן! גם אתם מתקשים לתפוש זאת, אך תמה תקופת הסכם השכירות עם הדייר שלכם. רגע לפני שאתם מפרסמים את הדירה בפורטלי דירות, רשתות חברתיות או באמצעות מתווך, חכו. נצלו את העובדה שהמפתח בידיכם לטובת חידוש צבע הקירות בנכס. דיירים חדשים, צבע חדש, התחלה חדשה! וכל זאת כמובן, רק עם צבעי מומלץ!

צביעת דירות להשקעה עם "אור חידושים" – צביעת דירות להשקעה – מדוע דווקא איתנו?

 • מעל לעשרים שנים של ניסיון בעבודות צבע!
 • ביצוע עבודות צבע בסטנדרט הגבוה ביותר
 • התחייבות לעמידה בזמנים
 • עבודות הצבע שלנו מגובות בתעודת אחריות הניתנת לכםצביעת דירות להשקעה

צביעת דירה להשקעה – מהי חשיבותה?

האם יהיו "קונים" לדירות עם קירות מלוכלכים, סדוקים או מוכתמים? התשובה היא שכן. עם זאת, קירות מוזנחים עלולים להעביר לדיירים החדשים מסר מעט בעייתי. שקפו אכפתיות, אחריות וכבוד כלפי מי שעתיד להתגורר בנכס שלכם! מדוע חשוב כל כך לחדש את צבע הקירות בנכס?

 • הצבע הוא הבגד של הקירות

  פעמים רבות, נהוג לתאר קירות הצבועים בלבן כ"קירות ערומים". בפועל, אין זה נכון. הצבע הלבן (למרות היותו צבע נייטרלי) הוא הבגד של הקירות. קירות שאינם צבועים/מתוחזקים, פוגעים באסתטיקה של החלל. 

 • צביעת דירות להשקעה מעלה את ערך הנכס

  שיפוצים בנכס כדוגמת צביעת הקירות, שיפוץ חדר האמבטיה, חיפוי קירות ועבודות גב,  מעלים את הערך שלו. כלומר, על דירה משופצת וצבועה תוכלו לדרוש בדמי שכירות גבוהים יותר. 

 • איזה רושם אתם רוצים להשאיר? –

   אז נכון, חוזי שכירות לא קמים ונופלים על קירות צבועים. עם זאת, מומלץ מאד לצבוע את הדירה לפני שאתם מראים אותה למתעניינים. דירה צבועה ומתוחזקת משאירה רושם טוב יותר, ובעיקר משקפת אתכם כאנשים רציניים שמכבדים את דייריהם. 

"באיזה צבע מומלץ לצבוע את קירות הבית?"

זו שאלה שנשאלת לא מעט וחשוב לנו לענות עליה. מהניסיון שלנו, מאחר ומדובר על דירה שאתם עתידים להשכיר, כדאי שלא להשתעשע עם צבעים או טקסטורות על הקירות. אינכם יודעים מיהו האדם שאיתו אתם עתידים לחתום על הסכם שכירות ומהן העדפותיו העיצוביות. מסיבה זו, אנו ממליצים על צביעת דירה להשקעה – בסלון, במטבח, בחדרי הרחצה ובחדרי השינה, בצבע הלבן. 

"מי אחראי על צביעת הדירה – הדייר או בעל הנכס?"

כל בעל נכס חותם עם דייריו על הסכם שכירות אחר. נהוג כי בעל הנכס מוסר את הדירה כשקירותיה צבועים. הדייר לעומת זאת, מתחייב לצבוע אותה בתום תקופת השכירות. במידה ורכשתם זה עתה דירה להשקעה ואתם רוצים להשכיר אותה בקרוב, ראוי שתשקיעו עם פרויקט שיפוץ של צביעת דירה להשקעה. צביעת הקירות הופכת את הנכס לנעים, מזמין ואטרקטיבי יותר. 

רוצים להכניס צבע לדירתכם? צביעת דירות להשקעה עם "אור חידושים"! לפרטים נוספים ותיאום פגישה, אתם מוזמנים לפנות אלינו במספר הטלפון – 050-8558722

כתבות נוספות שעשויות לעניין אתכם