רחוק מהעין: התקנת ניאגרות סמויות

רגע לפני שאנחנו צוללים יחד לנושא התקנת ניאגרות סמויות, בואו נצא יחד למסע קצרצר במנהרת הזמן: עד לפני לא מעט שנים, הניאגרות היחידות שהוצעו להתקנה היו הניאגרות הגלויות. התואר “גלויות” ניתן להן משום שהן היו חשופות, כאשר נראותן המגושמת השפיעה לרעה על עיצוב חדר השירותים/אמבטיה. 

כיום, אתם יכולים ליהנות מנראות אלגנטית ונקייה יותר, ללא “המזוודה” הנתלית מעל לאסלה: ניאגרה סמויה! ומה מייחד את הניאגרות הסמויות? העובדה שהן מוסתרות ורחוקות מהעין. כלומר, הן מוסוות בתוך הקיר, כאשר הדבר היחיד שמרמז על קיומן הוא לחצן הורדת המים. במשרד, בבית או בדירת ההשקעה – התקנת ניאגרות סמויות משדרגת את הנראות והפונקציונאליות, והופכת את הפעולה השגרתית והיום יומית ביותר – לחוויה!

רחוק מהעין: התקנת ניאגרות סמויות

מהי המוטיבציה העיקרית להתקנת ניאגרה סמויה?

בכל הקשור לתפקוד (אם תרצו – “לשורה התחתונה”), הרי ששתי הניאגרות – הסמויה והגלויה, ממלאות את אותו התפקיד ועונות על אותו צורך בסיסי שלכם. הפער ביניהן הוא הנראות, שרבים (ובצדק) לא מעוניינים להתפשר עליה. הניאגרות הגלויות מאופיינות בנראות מסורבלת, תוך שהן תופסות לא מעט מקום. הניאגרות הסמויות לעומת זאת, מוסתרות בתוך הקיר, וכך חדר השירותים הופך אוטומטית לפחות גדוש ויותר מעוצב. 

התקנת ניאגרות סמויות – יתרונות וחסרונות

אנחנו ב”אור חידושים” נוהגים בשקיפות והגינות מול קהל לקוחותינו. ולכן, לצד היתרונות של הניאגרה הסמויה (וישנם רבים כאלו), חשוב לנו לשקף בפניכם גם את החיסרון שלהן (אם כי הוא שולי). תחילה, נתמקד ביתרונות הבולטים של התקנת ניאגרות סמויות:

  • נראות מודרנית, “חכמה” ומתקדמת יותר
  • מאחר והניאגרה סמויה, לא נדרשת תחזוקת ניקיון

 

ומהו חסרונה? הגישה המוגבלת (יחסית) אליה. ומתי הגישה אליה אמורה בכלל לעניין אתכם? במידה ויצופו בה תקלות. כך לדוגמא: נניח ולחצתם על לחצן הורדת המים, והם פשוט לא מפסיקים לזרום. כל עוד היה מדובר על ניאגרה גלויה (אותה “מזוודה” גדולה המותקנת מעל לאסלה), האינסטלטור היה פותח אותה, מאבחן את התקלה ומתקן אותה מידית. עם ניאגרות סמויות זה טיפה מורכב יותר, שכן הן מוסוות בתוך הקיר. שלא תטעו לרגע: ניתן לתקן גם ניאגרות סמויות, אך תיקונן עלול להיות מעט ארוך יותר בגלל המבנה שלהן. 

ב-2021 התקנת ניאגרות גלויות נחשבת נדירה מאד, כאשר המגמה היא להתקין רק את אלו הסמויות. המשמעות היא שלא רק הצרכנים התרגלו לניאגרות אלו, אלא גם האינסטלטורים שיודעים להעניק מענה ראוי ואיכותי במקרים הרלוונטיים.

“אני צפוי לקבל מכם תעודת אחריות על התקנת הניאגרה?”

בוודאי! כל עבודה שאנו מבצעים – מכל סוג ובכל היקף, נתמכת בתעודת אחריות (אורכה משתנה בהתאם לסוג העבודה, ויתואם מולכם מראש). הניאגרה אולי סמויה, אך תנאי השירות שלנו – גלויים ושקופים בפניכם! לפרטים נוספים אודות התקנת ניאגרות סמויות עם “אור חידושים”, התקשרו כעת ונשמח לסייע – 050-855-8722

כתבות נוספות שעשויות לעניין אתכם
שיפוץ אמבטיה קומפלט

שיפוץ אמבטיה קומפלט

שיפוץ אמבטיה קומפלט אם החלטתם לשפץ את חדר האמבטיה שבביתכם שיפוץ כולל ומקיף, כדאי שתגדירו מראש תקציב עבור שיפוץ אמבטיה קומפלט ובהתאם אליו, תבחרו את

איך לתכנן שיפוץ חדרי אמבטיה?

האינדיקציה הטובה ביותר שהגיע הזמן לשפץ את האמבטיה? כשאתם לא מצליחים להיזכר מתי בפעם האחרונה שרתם בה! חדר הרחצה הוא ללא ספק החדר המפנק, המרענן