איך לבחור צבעי מומלץ לצביעת קירות הבית?

אם אתם מחפשים צבעי מומלץ לצביעת בית – אתם במקום הנכון!

כבר זמן רב שהקירות לא ממש מחייכים אליכם, וברור לכם מה אתם צריכים לעשות בכדי לרצות אותם: לצבוע אותם! בעולם אוטופי, לא הייתם צריכים להטריד את עצמכם בצביעת קירות הבית. במציאות לעומת זאת, ראוי לחדש את הצבע אחת לכמה שנים. אז מה מפריד ביניכם ובין קירות צבועים? צבעי מומלץ לבתים כמובן!

אתם מקדישים זמן לפרויקט השיפוץ ועתידים להשקיע בו לא מעט כסף? אתם ראויים לתמורה מלאה: בית צבוע בסטנדרט הגבוה ביותר! אולי נפתיע אתכם, אך לא כל מי שמחזיק בידו מברשת ומגש עם צבע, נקרא צבעי. ומי ראוי להיקרא צבעי מומלץ לצביעת בית? לפניכם, הקווים לדמותו:

תעודת אחריות על עבודת הצבע

אתם משווים הצעות בין כמה צבעים שונים? עוד לפני שאתם מעריכים כל אחד מהם לפני הזמינות, תיק העבודות וההמלצות, בדקו:

צבעי מומלץ לבתים

 האם ניתנת תעודת אחריות על העבודה? צבעים מומלצים יעניקו לכם תעודת אחריות מלאה על עבודת הצבע. מנגד, אלו שלא לוקחים את עצמכם (או אתכם) ברצינות, לא יזכירו את המילה אחריות. ב"אור חידושים", עבודותינו מבוטחות עבורכם באחריות מלאה. 

צבעי מומלץ ישתף אתכם בתיק העבודות שלו

צבעי מומלץ לבתים לא צריך להבטיח לכם עבודה טובה, אלא להוכיח לכם שהוא יכול לבצע עבודה טובה. תכליתו של הפרוטפוליו היא להעניק לכם טעימה שתשקף בפניכם את איכויותיו. בעוד תחושות הבטן עלולות לעתים להטעות, העיניים יודעות מהן רואות. אנחנו מזמינים אתכם להתרשם מתיק העבודות המפואר שלנו, ולראות בעצמכם מה אנחנו יודעים לעשות.

כל הזמן שבעולם? בקשו התחייבות לעמידה בזמנים

עם השוואתכם בין מספר צבעים שונים, תהיו עדים לכך שלכל צבעי ישנה תשובה אחרת לאותה שאלה. לדוגמא, נניח ושאלתכם היא: "האם אני יכול להיות בטוח כי תסיים את העבודה בתאריך שנקבע בינינו?". כל צבעי ישיב לכם בצורה אחרת:

  • "אני מבטיח להשתדל"
  • "זו תקופה עמוסה, קח את זה בחשבון"
  • "לרוב, אנחנו עומדים בזמנים ואין בעיות"
  • "אני מתחייב לעמוד בתאריך הסיום"

העריכו צבעי מומלץ לצביעת בתים שנותן לכם את המילה שלו! מדוע מלכתחילה חשוב לוודא כי אכן ישנה התחייבות לעמידה בזמנים? משום שעיכובים בביצוע העבודה יכולים ליצור "תאונת שרשרת": הכניסה של הדיירים לנכס עלולה להתעכב, אנשי מקצוע אחרים לא יוכלו להתחיל את עבודתם, לא תהיה ברירה אלא לדחות את הובלת הרהיטים לנכס וכן הלאה.

לכו על בטוח – צבעי עם ניסיון בעבודות הצבע

כבר מעל לעשרים שנים שאנו עוסקים בחידושים, שיפוצים קטנים ועבודות צבע. הניסיון העשיר שצברנו בעמל רב, הפך אותנו טובים יותר ומדויקים יותר. לא רק לכם מגיע את הכי טוב, אלא גם לקירות שלכם! המקצועיות שלנו באה לידי ביטוי באיכות הצבעים והתאמת סוג הצבע לעבודה, בחירת גוון צבע נכון לקיר, מספר השכבות המיושמות ועוד. 

לפרטים נוספים ושיחות ייעוץ מקצועית עם צבעי מומלץ לבתים, אתם מוזמנים לפנות אלינו: ״אור חידושים״050-855-8722

חוץ מצבעי מומלץ לצביעת בית – עוד יכול לעניין אתכם:

כתבות נוספות שעשויות לעניין אתכם
משחקים בצבעים – על צביעת חדר ילדים

משחקים בצבעים – על צביעת חדר ילדים

מחפשים מידע על צביעת קירות בחדר ילדים? אתם בעמוד הנכון! אין ספק, שכהורים, משאלתכם היא להעניק לילדכם ילדות מאושרת! בחדרם הם גדלים, לומדים, משחקים עם

השקיעו! על צביעת דירה להשקעה

הזמן עובר כשנהנים? מסתבר שכן! גם אתם מתקשים לתפוש זאת, אך תמה תקופת הסכם השכירות עם הדייר שלכם. רגע לפני שאתם מפרסמים את הדירה בפורטלי

איך לתכנן שיפוץ חדרי אמבטיה?

האינדיקציה הטובה ביותר שהגיע הזמן לשפץ את האמבטיה? כשאתם לא מצליחים להיזכר מתי בפעם האחרונה שרתם בה! חדר הרחצה הוא ללא ספק החדר המפנק, המרענן