משחקים בצבעים – על צביעת חדר ילדים

מחפשים מידע על צביעת קירות בחדר ילדים? אתם בעמוד הנכון!

אין ספק, שכהורים, משאלתכם היא להעניק לילדכם ילדות מאושרת! בחדרם הם גדלים, לומדים, משחקים עם חבריהם, צוברים חוויות, חולמים חלומות מתוקים ומתעוררים בכל בוקר מחדש. אתם תוהים איך ניתן להפוך את חדרם המשמעותי להם כל כך לנעים, חמים ועוטף? לנו יש את התשובה: צביעת חדר ילדים! 

משחקים בצבעים – על צביעת חדר ילדיםמאחר ומדובר על צביעת חדר ילדים, הנטייה הטבעית של הורים רבים היא להימשך לצבעים. וכך, פעמים רבות צבעים שלכאורה אינם “שגרתיים”, הופכים לגיטימיים כשמדובר על צביעת חדרי ילדים: קירות הצבועים בצבע סגול או ורוד, ירוק או תכלת. בפועל, את קירות חדר הילדים ניתן לצבוע גם בצבעים קלאסיים-שקטים, ולעצבם באמצעות אלמנטים אחרים. 

השיקולים שצריכים להנחות אתכם עם בחירת הצבע לחדר הילדים:

  • האם החדר של בן, בת או חדר משותף לבן ובת?
  • גיל הילדים (חדר תינוקות, ילדים בגן או בבית הספר?)
  • צבע הרהיטים והסגנון העיצובי שבחדר


חשוב שתדעו:
צבע הקירות הוא סוג של תאורה. ולכן, חשוב שתשאלו את עצמכם: “איך ארצה להאיר את החדר – באילו גוונים ובאיזו אווירה?”. ישנם צבעים ש”על הנייר” מאד יפים, אך הם לא בהכרח יתאימו לחדרם של ילדיכם. אנו נשמח להמליץ ולייעץ לכם מניסיוננו על הצבעים המחמיאים והנכונים ביותר לחדר הילדים.

צביעת חדר ילדים – “חגיגת צבעים” או צבע נייטרלי?

ילדתכם מתעקשת על קיר בצבע ורוד וילדכם רוצה לגדול בחדר שקירותיו צבועים בירוק? לא אחת, אנו נשאלים האם כדאי לצבוע את הקירות בצבעים אלו. התשובה שלנו היא שישנם שני שיקולים עיקריים שראוי לקחת בחשבון:

  • צבע הרהיטים שבחדר כל עוד הרהיטים בחדר הילדים בצבע לבן / עץ, תוכלו “לחגוג” עם צבע על הקירות. מנגד, בחדרי ילדים המעוצבים ברהיטים צבעוניים (לדוגמא: שידה בצבע ורוד, מנורה בצבע טורקיז, מיטה בצבע ירוק), נמליץ על צבעים קצת “רגועים” ונייטרלים יותר. עליכם לזכור כי הצבע אינו עומד בפני עצמו, אלא שהוא תמיד יהיה חלק ממשהו גדול יותר. לכן, בחירתכם בצבע צריכה להתחשב גם בכל הרהיטים שבחדר – מארון הבגדים ועד פינת העבודה.
  • גילאי הילדים כל עוד הילדים קטנים, אפשרו לעצמכם “להשתולל” עם צבעי הקירות. עם זאת, כשמדובר על צביעת חדרי ילדים גדולים-מתבגרים, כדאי ללכת על צבעים נקיים יותר. צבע שמתאים ל”חדר ילדים”, לא יתאים בהכרח (למעשה, כמעט אף פעם לא), לחדר של ילד מתבגר. 

 

“צבע לבן בחדר ילדים בא בחשבון?”

לא רק שהוא בא בחשבון, אלא שפעמים רבות זהו הצבע הנבחר. לצבע הלבן ישנם יתרונות בולטים עם צביעת חדר ילדים:

  • הלבן צבע נייטרלי, ולכן מתאים לחדרי בנים ובנות
  • מאחר והוא נייטרלי, הוא מתאים לכל גיל, שלב התפתחות והתבגרות של הילדים
  • קירות לבנים יחמיאו לכל חדר ויתאימו לכל סגנון עיצובי – קיים או עתידי
  • ניתן “לצבוע” את הקירות עם אלמנטים נוספים שאינם צבע. לדוגמא: חיפוי עץ בהיר בחדר ילדים בסגנון סקנדינבי

 

לפרטים והתייעצות מקצועית אודות צביעת קירות חדר ילדים עם עם צבעי מומלץ ומנוסה, התקשרו – 050-855-8722

כתבות נוספות שעשויות לעניין אתכם
שיפוץ אמבטיה קומפלט

שיפוץ אמבטיה קומפלט

שיפוץ אמבטיה קומפלט אם החלטתם לשפץ את חדר האמבטיה שבביתכם שיפוץ כולל ומקיף, כדאי שתגדירו מראש תקציב עבור שיפוץ אמבטיה קומפלט ובהתאם אליו, תבחרו את

טיפים לעיצוב פנים

לגזור ולשמור – טיפים לעיצוב פנים!

ככל שאתם מסתכלים סביבכם, כך מתחזקות אצלכם ההבנה והתחושה כי הגיע הזמן להתחדש? הגעתם אל המקום הנכון: “אור חידושים”! אנחנו מבצעים מגוון רחב של עבודות