שיפוץ אמבטיה קומפלט

שיפוץ אמבטיה קומפלטשיפוץ אמבטיה קומפלט

אם החלטתם לשפץ את חדר האמבטיה שבביתכם שיפוץ כולל ומקיף, כדאי שתגדירו מראש תקציב עבור שיפוץ אמבטיה קומפלט ובהתאם אליו, תבחרו את כל פעולות השיפוץ אשר אתם מעוניינים לבצע בהתאם לתקציב העומד על הפרק ובהתאם למטרת השיפוץ. תהליך שיפוץ אמבטיה קומפלט יכול להעניק לכל חדר אמבטיה את האפשרות להיות החדר המפנק והאיכותי ביותר בכל בית. כמובן שעבור תהליך זה יש לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום.

אמבטיה או מקלחון?

אחת השאלות החשובות העומדות על הפרק טרם מתחילים לשפץ את חדר האמבטיה היא: האם כדאי לוותר לחלוטין על אמבטיה לטובת מקלחון? כיום לא מעט אנשים בוחרים להחליף את האמבטיה במקלחון אך הכל תלוי כמובן בכם וברצון שלכם. אם מדובר על חדר אמבטיה גדול תמיד תוכלו  לשלב בין אמבטיה למקלחון. אך אם אתם חייבים לבחור כדאי מאוד שתבחרו אמבטיה או מקלחון בהתאם לרצון של דיירי הבית, בהתאם לסוגי המקלחות שאתם נוטים לעשות, בהתאם לאם אתם מעוניינים מדי פעם להתפנק באמבטיה נעימה או שמא אתם בעיקר נהנים ממקלחות ארוכות במקלחון.

תהליך שיפוץ האמבטיה

תהליך שיפוץ חדר האמבטיה קומפלט מתחיל מהריסות של מה שקיים בחדר האמבטיה הישן: פירוק הריצוף, חיפוי הקיר והכלים הסניטריים ועוד. לאחר מכן מתחילים לבצע עבודות תשתית אשר כוללות החלפת מערכת אינסטלציה ואיטום. לאחר מכן יש לשלב עבודות חשמל. אם החלטתם על ריצוף מחודש וחיפוי קירות, זה יהיה השלב ליישם אותם. לאחר מכן יהיה צורך לצבוע קירות ולהתקין כלים סניטריים שנבחרו מראש. לעיתים יהיה צורך לשלב עבודות נגרות שונות אם החלטתם לבחור בארון מיוחד או כל רהיט אחר בעיצוב אישי.

עבודות אינסטלציה

כיום ישנן שלושה סוגים של צנרות מרכזיים מפלסטיק המצויים בשימוש נרחב ונושאים תו תקן: פקסגול, SP ומולטיגול. חשוב מאוד לבחור את הצנרת המתאימה ביותר לחדר האמבטיה שלכם וכן לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום עבודות אינסטלציה אשר יבצעו את כל העבודות הנוגעות לצנרת בצורה מדויקת ואיכותית. עבודות אינסטלציה שלא מתבצעות בצורה מספיק מקצועית עלולות לפגוע בתקינות של זרם המים בחדר האמבטיה שלכם, יכולה ליצור סתימות במערכת ועוד.

איטום

שלב איטום האמבטיה הוא שלב חשוב מאוד וזאת בכדי למנוע בעיות רטיבות עתידיות. חשוב לבדוק מראש עם הקבלן עם איזה חומרי איטום הוא עושה שימוש וזאת בכדי להבטיח שמדובר על חומרי איטום איכותיים התואמים לאיטום חדר אמבטיה בצורה איכותית. כמו כן, חשוב שהקבלן יבצע את עבודת האיטום באמצעות חומר האיטום בהתאם להוראות היצרן.

במסגרת שיפוץ קומפלט של חדר אמבטיה ניתן כמובן גם להחליף את הריצוף ויש להקפיד על בחירת ריצוף איכותי ודקורטיבי וכן, הוספת אלמנטים דקורטיביים שונים באמבטיה שיכולים ליצור את המראה המושלם לחלל זה ולאפשר לו להיות החדר המפנק והאיכותי ביותר בבית.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אתכם
רחוק מהעין: התקנת ניאגרות סמויות

רחוק מהעין: התקנת ניאגרות סמויות

רגע לפני שאנחנו צוללים יחד לנושא התקנת ניאגרות סמויות, בואו נצא יחד למסע קצרצר במנהרת הזמן: עד לפני לא מעט שנים, הניאגרות היחידות שהוצעו להתקנה

גוונים מומלצים לצביעת חדר ילדים

גוונים מומלצים לצביעת חדר ילדים

הגיע הזמן לחדש את הצבע בחדר הילדים? “אור חידושים” מגיעים עד אליכם עם ניסיון, צבעים מומלצים, צבעים איכותיים והמון תשוקה! לא אחת, אנו נשאלים: “אילו