איך לתכנן שיפוץ חדרי אמבטיה?

האינדיקציה הטובה ביותר שהגיע הזמן לשפץ את האמבטיה? כשאתם לא מצליחים להיזכר מתי בפעם האחרונה שרתם בה! חדר הרחצה הוא ללא ספק החדר המפנק, המרענן והמרגיע ביותר בבית, ובנוסף – אחד החדרים השמישים ביותר בו! אנחנו ב”אור חידושים” מבצעים מגוון עבודות שיפוץ באמבטיות, בהתאמה אישית לצורכי ודרישות הלקוח.

בין העבודות שניתן לבצע במסגרת שיפוץ חדרי אמבטיה:

  • החלפת ריצוף
  • חיפוי הקירות בקרמיקה
  • החלפת כלים סניטריים
  • החלפת מקלחון באמבטיה / החלפת אמבטיה ועוד…

תכנון עבודת השיפוץ באמבטיה – איך עושים את זה?

כל עבודת שיפוץ מתחילה בתכנון מקדים – שלכם כלקוחות, ושלנו כחברה המבצעת. אנו מאמינים כי הצלחת השיפוץ מותנית בתכנון יסודי ומעמיק שכולל בעיקר שני דברים: תקציב לפרויקט השיפוץ ומפרט השדרוגים שתרצו לבצע. אז איך יוצאים לדרך?

  • מה תרצו לשפץ?

    כנסו לחדר האמבטיה, הסתכלו סביבכם ושאלו את עצמכם בפשטות: “אילו שדרוגים נחוצים/דחופים באמבטיה?”. שדרוגים אפשריים יכולים להיות החלפת ריצוף שבור/עקום, החלפת כיור/אסלה בלויים, חידוש הצבע על הקירות המקולפים, יישום חיפוי קרמיקה במאבטיה וכן הלאה. אנו ממליצים לכם בחום לעשות תיעדוף של כל העבודות שתרצו לבצע. כלומר, דרגו את העבודות בסדר יורד – מהעבודה הדחופה לכם ביותר לזו שפחות. טיפ מאיתנו: העניקו תחילה חשיבות לצרכים הבסיסיים ולפתרונות הפונקציונאליים, ורק לאחר מכן לשדרוגים קוסמטיים ולאקסטרות.

  • תקציב לפרויקט השיפוץ

    חשוב מאד שתדעו כבר בתחילת הדרך (אפילו לפני הפגישה שלכם איתנו), כמה כסף יש ברשותכם לשיפוץ חדרי אמבטיה. מדוע? משום שלכל שיפוץ שתרצו לבצע ישנו מנעד מחירים רחב. לדוגמא: ישנם אריחים בעשרות ובמאות שקלים, וכך גם כלים סניטריים המתומחרים בהתאם לחומר ממנו הם עשויים ולמותג שלהם. עם תקציב מוגדר, תוכלו לנהל את השיפוץ בצורה אחראית ולקבל החלטות כלכליות נכונות. 

“ניתן להמשיך לגור בבית בזמן שיפוץ האמבטיה?”

זו שאלה שאנו נשאלים המון! שיפוץ חדרי אמבטיה הוא שיפוץ נקודתי – בחדר אחד בלבד. כלומר, אין באמת חשש כי הבית שלכם יהפוך לאתר בניה ושיפוצים שלא ניתן לקיים בו שגרה וחיים. עם זאת, חשוב לדעת: המגורים בבית בזמן שיפוץ האמבטיה, אפשריים/מומלצים במידה ויש בבית חדר רחצה נוסף. בזמן השיפוץ, הגישה לאמבטיה תהיה מוגבלת, כך שלא יהיה ניתן להשתמש בה. במידה ויש ברשותכם רק חדר רחצה אחד בבית ואתם עדיין מעוניינים להמשיך ולגור בו בזמן השיפוצים, יהיה עליכם לתאם עם חברים/משפחה רחצה בביתם לאורך תקופת השיפוץ.

“אתם מעניקים תעודת אחריות על שיפוץ חדרי אמבטיה?”

בהחלט. על כל עבודה שאנו מבצעים, לרבות שיפוצי חדרי רחצה, אנו מעניקים תעודת אחריות. אנו מקפידים על עבודה בסטנדרט המקצועי הגבוה ביותר, זאת בכדי להבטיח את שביעות רצונכם המלאה ותמורה ראויה לכספכם וזמנכם.

לפרטים נוספים אודות שיפוצים באמבטיה עם “אור חידושים”, התקשרו אלינו כעת – 050-855-8722

כתבות נוספות שעשויות לעניין אתכם
אז איפה מוצאים שיפוצניק מומלץ

אז איפה מוצאים שיפוצניק מומלץ?

כבר לפני שנה החלטתם שאתם משקיעים בשיפוץ, אך טרם קבעתם פגישה עם שיפוצניק לקבלת הצעת מחיר? אנחנו אמנם לא מכירים, אך יכולים לנחש מהי הסיבה: