חושבים על צביעת דירה לבד? חכו לפני שאתם עולים על הסולם

צביעת דירה עשה זאת בעצמך: גישת ה-DIY – עשו זאת בעצמכם, סחפה את הישראלים בשנה האחרונה! לצד דברים שניתן (ואפילו כדאי) לעשות לבד, ללא סיוע מקצועי, ישנם דברים שקצת פחות. רגע לפני שאתם קופצים לרכוש צבע, רולר ומגש צביעה, חכו. צביעת דירה לבד היא אמנם אפשרות, אך ישנה אפשרות טובה יותר: לצבוע את הדירה עם “אור חידושים“!

“מה זה כבר לצבוע? להעביר רולר על הקירות”

אז זהו, שלא ממש. מהצד, נדמה כי אין דבר פשוט יותר מצביעת הדירה: רוכשים צבע מתאים ורולר, “עוברים” על הקירות והנה – הדירה צבועה. בפועל, זה לא עובד כך. צביעה איכותית מותנית ב-2 דברים עיקריים: צבע איכותי וביצוע מקצועי. אז צבע אמנם תוכלו לרכוש לבד, אך ביצוע איכותי? בשביל זה אתם כבר צריכים צבעי מנוסה המיומן בצביעת דירות. 

חושבים על צביעת דירה לבד? חכו לפני שאתם עולים על הסולם

בשביל צביעת דירה לבד אתם צריכים ציוד

חושבים על צביעת דירה לבד? תחילה, יהיה עליכם לרכוש ציוד מקצועי. בהנחה ותרכשו רק את הציוד הבסיסי ביותר – צבע, רולר ומגש לצבע, יהיה עליכם להיפרד ממאות שקלים! כידוע, דירה צובעים אחת לכמה שנים, כך שאתם משקיעים המון כסף על ציוד שתשתמשו בו (אם בכלל) לעתים רחוקות מאד. צביעת דירה עם צבעי מקצועי לעומת זאת, חוסכת מכם את ההתעסקות והוצאת הכספים שאינה הכרחית.

צביעת דירה עצמאית דורשת השקעה בזמן (המון זמן)

בעולם אוטופי, הקירות היו צובעים את עצמם. ובמציאות? יש צורך בידיים עובדות. צביעת DIY אמנם אפשרית, אך היא דורשת מכם להשקיע המון זמן. בהנחה ואין לכם כל ניסיון בעבודות צבע, “הרפתקת עשה זאת בעצמך” עלולה לגזול מכם שעות רבות. האם באמת תרצו להקריב את סוף השבוע שלכם למען צביעת דירה? במקום להשקיע שעות ארוכות על צביעת, השקיעו אותן במנוחה, בילויים (המשק חזר לפעילות!), פעילות גופנית והרשימה עוד ארוכה.

נדרשים תיקונים? הפשילו שרוולים!

סיימתם לצבוע, אתם מצלמים את הקירות ושולחים לחברים ולמשפחה? לא אחת (קל וחומר כשמדובר על צביעה עצמאית), מתגלים כשלים/אי דיוקים בעבודה. לרוב, תוכלו להבחין בהם רק אחרי שהצבע מתייבש. כל עוד אתם צובעים לבד, האחריות על התיקונים היא עליכם. עם שירות צביעת דירות מקצועי של צבעי מומלץ, הסבירות שיהיה צורך בתיקונים, מראש אינה גבוהה. במידה ואכן ידרשו תיקונים, הם כלולים באחריות הניתנת לכם.

לסיכום, היתרונות שבצביעת דירות עם צבעים מקצועיים:

  • שירותי מקצועי לאורך כל הדרך, לרבות סיוע בבחירת הצבע והכנת הדירה לצביעה
  • יעילות גבוהה = זמני עבודה קצרים (פחות חוסר נוחות לכם)
  • והכי חשוב – צביעה אסתטית ברמה הגבוהה ביותר!

 

״צביעת דירה עשה זאת בעצמך״ לא צריכה להכביד עליכם, אלא רק לשמח ולחדש לכם! אנחנו ב”אור חידוש” מזמינים אתכם להנות מצביעה בסטנדרט הגבוה ביותר! לפרטים נוספים, אתם מוזמנים לפנות אלינו כבר עכשיו – 050-855-8722

כתבות נוספות שעשויות לעניין אתכם