אז איפה מוצאים שיפוצניק מומלץ?

כבר לפני שנה החלטתם שאתם משקיעים בשיפוץ, אך טרם קבעתם פגישה עם שיפוצניק לקבלת הצעת מחיר? אנחנו אמנם לא מכירים, אך יכולים לנחש מהי הסיבה: לא מצאתם שיפוצניק מומלץ שהצליח לענות על הציפיות והצרכים שלכם. אנשים שמציעים עבודות צביעה וגבס, שיפוץ מקלחונים והחלפות ריצוף – תוכלו למצוא בשפע! עם זאת, שיפוצניקים מומלצים, בעלי ניסיון רב ויושרה מקצועית – הם קצת יותר נדירים ואותם קשה יותר למצוא. 

העובדה כי קשה למצוא שיפוצניק מומלץ, לא אומרת כי אתם צריכים להשהות את תחילת הפרויקט. אז מה אתם כן צריכים לעשות? לדעת ע”פ אילו פרמטרים להעריך את השיפוצניק! אנחנו ב”אור חידושים” שמחים לשתף אתכם במידע שערכו רב, באמצעותו תוכלו להוציא לפועל את תוכניתכם – לשפץ ולהתחדש!

אז איפה מוצאים שיפוצניק מומלץ

שיפוצניק? אחד! דברים שאסור להתפשר עליהם? שלושה! 

המלצות אתם מקבלים בשפע, ולבאנרים פרסומיים באינטרנט אתם נחשפים על בסיס יומי. אם רק הייתם רוצים, הייתם יכולים לסיים כבר את השיפוץ. עם זאת, משאלתכם היא לעבוד עם שיפוצניק מוערך ומומלץ, וזו הסיבה שאתם לא ממהרים לסגור עבודה עם כל אחד. לפניכם, 3 דברים שישפיעו על חווית השירות ואיכות השיפוץ, ועליהם – לא כדאי להתפשר בשום מחיר ואופן:

  • מגוון השירותים שמציע השיפוצניק

    בגדול, ככל שחברת השיפוצים מציעה מגוון רחב יותר של עבודות, כך טוב יותר. מדוע? משום שחווית השירות שתקבלו בפורמט one stop shop, תהיה בהכרח טובה יותר! כלומר, לא תצטרכו להתנהל בנפרד מול צבעי, רצף או מחפה קירות, אלא שחברת השיפוצים תספק לכם את כל השירותים תחת קורת גג אחת. 

  • ניסיון מקצועי מוכח

    שיפוצניק מומלץ יהיה שיפוצניק שצבר ניסיון בשטח – בעשייה ובעבודה קשה. שיפוצניק מנוסה לא רק מספק תוצאות יפות ואיכותיות יותר, אלא שהוא משופשף היטב בכל ההיבטים העוטפים את השיפוץ: מבניית לוחות זמנים, כתיבת כתב כמויות, תכונותיהם של חומרים והתאמתם לסוג העבודה וכיוצא בזה.

  • אחריות על השיפוץ

    אינדיקציה נוספת המעידה על איכויותיו של השיפוצניק היא תעודת האחריות שהוא מעניק. ישנם שיפוצניקים שלא מוצאים לנכון לבטח את עבודותיהם, וחמור מזה – הם לא מיידעים על כך את הלקוחות. אנחנו ב”אור חידושים” מעניקים על כל עבודה המבוצעת על ידינו אחריות. זו לא הטבה שירותית, אלא חובה מוסרית-מקצועית כלפיכם, לקוחותינו.

 

לא בוחרים שיפוצניק מומלץ מבלי לראות תיק עבודות!

טכנית, כל אדם יכול להתעורר יום אחד בבוקר ולהחליט שמהיום הוא שיפוצניק! לא נדרשת כל הכשרה פורמלית בכדי לבצע עבודות שיפוצים, כך שאתם לא באמת יכולים לדעת “על מי אתם נופלים”. כמעט. מאחר ולשיפוצניק אין תעודת הסמכה להראות לכם, רצוי שתעריכו אותו גם (ובעיקר) ע”פ תיק העבודות שלו. התרשמות מתיק עבודות מייצרת ביניכם תיאום ציפיות, ומשקפת בפניכם את סטנדרט ואיכות עבודתו. 

כעת, כשאתם יודעים איך להעריך שיפוצניקים ומהם הקווים לדמותו של שיפוצניק מומלץ, כל שנותר לכם הוא להתחיל לשפץ! לפרטים נוספים אודות עבודות שיפוצים מבית “אור חידושים”, התקשרו – 050-855-8722

 

כתבות נוספות שעשויות לעניין אתכם