חיפוי קירות פנים – מתי כדאי ומתי ממש לא?

לו רק קירות היו יכולים לדבר, הם לבטח היו מבקשים מכם שתלבישו אותם! אנחנו ב”אור חידושים” אמנם לא יודעים לתקשר עם קירות, אך יודעים מה לעשות בכדי להעצים את נוכחותם ותרומתם העיצובית לבית. אנו מזמינים אתכם להלביש את הקירות באמצעות חיפוי קירות פנים!

מתי חיפוי קירות פנימיים מומלץ ומתי נדרשת עבודה מקדימה לפני יישומו? התשובות לפניכם:

חיפוי קירות פנים – מתי כדאי ומתי ממש לא?

עיצוב באמצעות חיפויים – הלבישו את הקירות!

אז מתי כדאי להשקיע בעבודת חיפוי קירות פנים? כשאתם רוצים להוסיף צבע, טקסטורה, עניין ו”קטע” לקירות הבית! באפשרותכם לקשט אותם בשלל אקססוריז או באמצעות צבע, אך אלו לא יכולים להתחרות עם האפקט המרשים והחמים שיוצרים החיפויים. 

כשלקוחות פונים אלינו ומתעניינים אודות צביעת קירות הבית, אנו שואלים אותם מדוע הם רוצים לחדש את הצבע. כשהם משיבים לנו: “אנחנו רוצים קצת לרענן, להתחדש, לשנות את העיצוב בבית”, אנו מציעים תמיד את אפשרות החיפוי. לבחירתכם, ניתן לחפות קירות בסלון, במטבח, במסדרון, בחדרי הילדים, חדר ההורים, חדרי הרחצה, חדרי אורחים, חדר העבודה וכל פינה נוספת בבית. 

החיפויים מוצעים במגוון חומרים, כך שלא משנה באילו קווים מעוצב כעת ביתכם – תוכלו למצוא את החיפוי שישלים את העיצוב ויוסיף לו. זכוכית, עץ, אבן, שיש וקרמיקה – אלו הם רק חלק מהחומרים באמצעותם תוכלו לחפות את הקירות בבית!

“בשביל מה לטפל בעובש? חיפוי קירות פנים וגמרנו!”

החיפויים תורמים רבות לאסתטיקה של הקירות, אך לא רק. בחדר הרחצה ובמטבח לדוגמא, התכלית העיקרית של החיפוי היא למנוע ספיגה של אדים לקירות. עם חיפוי מתאים, האדים – בזמן רחצה ובבישול, לא יספגו לקיר החשוף, אלא לחיפוי הקרמיקה. כך, הקירות לא יהפכו רטובים וכתוצאה מכך גם לא יתפתחו עובשים. 

ישנם אנשים שסבורים כי החיפוי מעלים עובשים, אך זה לא נכון. למעשה, הוא גם לא מסתיר אותם, שכן כעבור זמן קצר הם עלולים לצוץ גם על החיפוי עצמו. ולכן, התשובה לשאלה “מתי כדאי שלא לבצע חיפוי קירות פנים?”, היא במקרים בהם נדרשת “הבראה” של הקיר עם איש מקצוע רלוונטי. את החיפוי ניתן ליישם אך ורק על קירות “בריאים” – כאלו שאינם מקולפים, לחים, רטובים או נגועים בעובשים. 

“כמה עולה לחפות את הקירות בבית?”

המחיר של חיפוי קירות פנים מורכב מ-2 דברים:

  • עלות החומר 
  • עלות ביצוע העבודה

 

הביצוע של העבודה של חיפוי קירות פנימיים קבוע ולא משתנה, ומתומחר בהתאם להיקף הקיר שתרצו לחפות. מנגד, יש לכם שליטה מלאה על עלות החומר, שכן אתם אלו שתבחרו באילו אריחים לחפות. באופן כללי, חיפוי טבעי יהיה תמיד יקר יותר, בעוד החיפויים הסינתטיים-מתועשים יהיו זולים בהשוואה אליהם. לדוגמא: תוכלו לחפות את הקיר בסלון בבריקים טבעיים (שמוכרים גם כ”בריקים מפירוק”), אך גם בבריקים דמויי אבן זולים יותר.

לפרטים נוספים אודות חיפוי קירות פנים עם “אור חידושים“, התקשרו – 050-8558722

כתבות נוספות שעשויות לעניין אתכם