איך מונעים “הפתעות” במהלך שיפוץ כללי בבית?

אתם רוצים להפוך את חוסר הוודאות לוודאות ולהבטיח כי לא יצוצו “הפתעות” במהלך פרויקט השיפוץ? אנחנו ב”אור חידושים” מאמינים לא רק בתכנון והיערכות יסודיים, אלא גם בשקיפות מלאה מול לקוחותינו. מניסיוננו, ישנם 3 דברים עיקריים שחשוב שאתם (וגם אנחנו), נדע לפני שאנחנו יוצאים יחד לדרך משותפת. אז מהן 3 השאלות שחובה לענות עליהן לפני תחילת פרויקט שיפוץ כללי?

1.”כמה עתיד לעלות לי פרויקט שיפוץ כללי?”

לפני שאתם שואלים את השאלה הזו, אנו ממליצים לכם בחום להגדיר תקציב לשיפוץ. כלומר, עוד לפני שאתם מקבלים לידיכם כתב כמויות והצעת מחיר, חשוב שתדעו כמה אתם רוצים או יכולים להשקיע בשיפוץ בבית. “ההפתעה” שאולי הכי מלחיצה ופוגעת משמעותית בהתרגשות ובחוויית החידוש והשיפוץ, היא ההוצאות שלא צפיתם. ואכן, ישנם מקרים בהם אנשים לא טורחים לברר את כל העלויות הצפויות (“בואו נתחיל ונזרום, הרי מה כבר יכול להיות?”), או שאינם כוללים בתקציב שלהם סעיף של “הוצאות אפשרויות” (חומרי עבודה נוספים, תיקונים שאינם כלולים במחיר, ימי עבודה שמתארכים וכן הלאה). מניעת ה”הפתעות” מותנית בהתנהלות כלכלית נכונה ואחראית לאורך פרויקט השיפוץ.

איך מונעים "הפתעות" במהלך שיפוץ כללי בבית?

2.”כמה זמן תצטרכו בכדי לבצע את העבודות?”

אחרי שאתם יודעים כמה עתיד לעלות לכם השיפוץ, שאלו את השאלה הבאה: “בתוך כמה זמן תוכלו לסיים את העבודה?”. מבלי שתדעו כמה זמן ייקח השיפוץ, לא תוכלו להיערך עם דברים חשובים נוספים. כך לדוגמא: נניח ואתם משפצים נכס שרכשתם וטרם עברתם אליו. עליכם לתאם ליום בו מסתיים השיפוץ את הובלת החפצים מהדירה הישנה, אספקת רהיטים חדשים שרכשתם וכיוצא בזה. מבלי שתדעו מהו הצפי לסיום, לא תוכלו להיערך לקראת מעבר דירה חלק. 

3.”ומה השיפוץ דורש ממני?”

השאלה השלישית שאתם צריכים לשאול בכדי להימנע מהפתעות בלתי צפויות: “מה השיפוץ דורש ממני?”.  לדוגמא: נניח ואתם רוצים לשפץ את הדירה שבה אתם מתגוררים. השיפוץ שלכם כולל החלפת אמבטיה, צביעת כל הבית, חיפוי בחדר ההורים וחידוש הריצוף. קיבלתם הצעת מחיר הוגנת, פירטו בפניכם את זמני העבודה ויצאתם לדרך! רק דבר אחר שכחו לעדכן אתכם במעמד החתימה על הסכם העבודה: ביצוע השיפוץ מותנה במעבר שלכם לדירה זמנית. 

לא משנה מהו השיפוץ בו אתם מתעניינים, חשוב שתשאלו במה מותנה ביצוע העבודה. לדוגמא: תחימת הבית למספר אזורים בכדי שתוכלו להמשיך לגור בו, רעש במהלך שעות היום (רלוונטי לדוגמא אם יש לכם תינוק או אם אתם עובדים מהבית) וכיוצא בזה. תיאום הציפיות המלא ביניכם ובין החברה המבצעת שיפוץ כללי, ימנע הפתעות ויבטיח את שביעות רצונכם.

חברת “אור חידושים” מציעה מגוון רחב של עבודות שיפוץ כללי, ביניהן: 

  • צביעה
  • ריצוף
  • חיפוי
  • חידוש אמבטיות
  • עבודות גבס ועוד…

 

לפרטים נוספים, אתם מוזמנים לפנות אלינו כעת – 050-855-8722

כתבות נוספות שעשויות לעניין אתכם
גוונים מומלצים לצביעת חדר ילדים

גוונים מומלצים לצביעת חדר ילדים

הגיע הזמן לחדש את הצבע בחדר הילדים? “אור חידושים” מגיעים עד אליכם עם ניסיון, צבעים מומלצים, צבעים איכותיים והמון תשוקה! לא אחת, אנו נשאלים: “אילו