מספרים צבעוניים – כל מה שאתם צריכים לדעת על מחירי צביעת דירה

אז מה המשותף לאנשים שרוצים לחדש את נראות הקירות, לאלו שעוזבים את הדירה שלהם ולבעלי דירות שרוצים לשמח את דייריהם? כולם מעוניינים בשיפוץ מסוג צביעת דירה! דבר נוסף שהם מעוניינים בו (כך אנחנו מנחשים), הוא לקבל פרטים ראשונים אודות מחירי צביעת דירה. אז ע”פ אילו פרמטרים נקבע מחיר פרויקט הצביעה? אנחנו ב”אור חידושים” שמחים לחלוק אתכם את המידע שיעשה לכם סדר במספרים!

מחירי צביעת דירה

איך נקבעים מחירי צביעת דירה?

ב”קטלוג עבודות שיפוצים”, אחת העבודות הנוחות ביותר כלכלית היא צביעת דירה. אם יצא לכם לשאול את עצמכם פעם “מה הופך את עבודת הצביעה לזולה יחסית?”, הנה ההסבר:

 • חומר העבודה – צבע, נחשב יחסית זול 
 • משך העבודה במרבית המקרים, קצר מאד
 • לא נדרש כוח אדם רב ליישום הצביעה
 • כל אלו הופכים מחירי צביעת דירה לנגישים ונוחים

 

רגע לפני שאתם נפרדים מהצבע הנוכחי שעל הקירות, צובעים אותם ומתחדשים בנראות חדשה, חשוב שתדעו: מהם שלושת הפרמטרים המשפיעים ביותר על מחיר הפרויקט?

 • היקף עבודת הצבע

  באופן טבעי, ככל שהדירה גדולה יותר, כך העלות שאתם צפויים לשלם, תהיה גבוהה יותר. במילים אחרות? צביעת דירת 4 חדרים תהיה בהכרח יקרה יותר מצביעת דירת סטודיו. חשוב להדגיש כי המחיר המוצע מתחשב לא רק במספר החדרים, אלא גם בגודלם. 

 • דירה ריקה או מרוהטת?

  כל עוד אתם עתידים לעבור לדירה חדשה ואותה אתם רוצים לצבוע, חכו רגע לפני שאתם מובילים את חפציכם. נוח יותר לצבעים וכלכלי יותר לכם, לצבוע דירה ריקה. דירות מרוהטות דורשות בעבודות הכנה מקדימות, הנשענות בעיקר על כיסוי כל הרהיטים בניילונים, מה שמאריך את העבודה וגם מייקר אותה. צביעת דירה מרוהטת – יקרה יותר. 

 • ותק הצבעי

  למרות שהעולם נשלט ע”י טכנולוגיה ומכונות, הצביעה עדיין מתבצעת ע”י צבעים אנושיים ועשר אצבעות. המחיר שתשלמו יושפע גם מהוותק והניסיון של הצבעי/החברה המבצעת. האם כדאי לשלם יותר על ניסיון מקצועי? התשובה היא שכן כמובן. ביצוע איכותי, דיוק חסר פשרות ומתן תשומת לב לדברים הקטנים – אלו הם מה שהופך “עוד עבודת צבע” לעבודה מרשימה ומחמיאה.

 

“ישנה אפשרות לקבל הערכת מחיר בטלפון?”

בגדול, התשובה שכן. כאמור, מחירי צביעת דירה נקבעים בהתאם לפרמטרים “יבשים”, כך שניתן להעריך את המחיר בטלפון. עם זאת, חשוב להדגיש: מדובר אך ורק על הערכה, ולא על המחיר הסופי. מדוע? משום שלא כל דירות 4 חדרים לדוגמא זהות בגודלן, כאשר כל דירה מאופיינת בתנאים אחרים וכל קיר זקוק לטיפול אחר (מתיקונים מקדימים ועד מספר שכבות הצבע). ולכן, מומלץ מאד לתאם ביקור – הצעת מחיר, בעיצומו תקבלו מחיר מדויק עבור פרויקט הצביעה.

לפרטים נוספים אודות מחירי צביעת דירה עם “אור חידושים”, אתם מוזמנים לפנות אלינו כעת – 050-855-8722

 

כתבות נוספות שעשויות לעניין אתכם
גוונים מומלצים לצביעת חדר ילדים

גוונים מומלצים לצביעת חדר ילדים

הגיע הזמן לחדש את הצבע בחדר הילדים? “אור חידושים” מגיעים עד אליכם עם ניסיון, צבעים מומלצים, צבעים איכותיים והמון תשוקה! לא אחת, אנו נשאלים: “אילו