שיפוץ קוסמטי לדירה – משפצים בקטן, משדרגים בגדול

אז על מה אתם חושבים כשאתם שומעים את שתי המילים “שיפוץ בדירה”? אנחנו מנחשים כי מבליחות לראשכם תמונות של המון הריסות ואבק, חוסר נוחות שפוגע באיכות חייכם, טיילת של אנשי מקצוע, רעש והמון כסף שעליכם לשפוך. זה לא ש”התמונות” האלו מנותקות מהמציאות, אלא שהן מייצגות שיפוצים נרחבים, המבוצעים ברמת קומפלט. עם זאת, מי אמר ששיפוץ הדירה מותנה בשיפוץ כל החדרים בה? 

אנחנו ב”אור חידושים” מתאימים עצמנו אליכם – לצרכים ו”למשאלות השיפוצים” שלכם! שיפוץ קוסמטי לדירה, כזה המבוצע בהיקפים קטנים ובתקציבים נמוכים, ייצור אפקט מרשים בדירתכם. לפניכם, דוגמאות לעבודות שיפוץ קטנות, שלא דורשות מכם להשקיע המון כסף או להקדיש המון זמן. לפניכם, ההוכחה כי גם עבודה קטנה, יכולה לשדרג ובגדול!

שיפוץ קוסמטי לדירה - משפצים בקטן, משדרגים בגדול

1.צביעת קירות

צביעת הקירות נחשבת לעבודת השיפוצים “הקלאסית” והפופולארית ביותר, וזה לא ממש מפתיע: פרויקט צביעה ניתן לסיים גם ביום עבודה אחד, ומעבר לכך – מחירו נוח והוא נגיש לכל כיס. יתרונות אלו מאפשרים לכם לחדש את צבעי הקירות לעתים קרובות, ולהיסחף עם הטרנדים העיצוביים העכשוויים. חללים “חיוורים” ניתן להחיות עם צביעת קירות אסתטית, ובמקרים רבים היא מספיקה בכדי ליצור שינוי עיצובי משמעותי וניכר. 

2.חיפוי קיר

אי אפשר לדבר על שיפוץ קוסמטי לדירה מבלי להזכיר חיפויים לקירות. הם אמנם לא שחקנים חדשים בזירת השיפוץ והעיצוב, אך בשנים האחרונות הביקוש והמודעות להם – עלו משמעותית. במשך שנים, “האוטומט” של רבים היה לשדרג קירות באמצעות צבע – בשיטה המוכרת, הפשוטה, הקלאסית והנגישה. עם זאת, כיום נטייתם של יותר ויותר אנשים היא להשוות בין סוגי חיפויים, ולא בין סוגי גווני צבע לקירות. חיפוי קיר בבית – במטבח, בסלון או בחדר ההורים, הוא סוג של רהיט! זהו אמנם הקיר שמחופה, אך כל החלל זוכה להיעטף ע”י החום והנוכחות של החיפוי. 

3.החלפת ריצוף

שיפוץ קוסמטי נוסף שיוכל לשדרג משמעותית את דירתכם: החלפת ריצוף! פעמים רבות, אנשים משפצים את כל הבית, אך נמנעים מהחלפת הריצוף (“בשביל מה אנחנו צריכים את הבלאגן הזה?”, “האריחים לא משהו, אבל זה מה שיש”). בהמשך, הם מבינים כי השפעתם של האריחים על נראות החלל – אדירה. אי אפשר באמת להסתיר את הרצפה או להצניע אותה, כך שאריחים שחוקים / כאלו שאינם מתכתבים עם העיצוב החדש, בהכרח יפגעו באווירה העיצובית. טיפ מאיתנו: כדאי תמיד לבחור באריחים המאופיינים ב-2 תכונות עיקריות: עמידות גבוהה ויכולת ספיגה נמוכה. 

4.החלפת מקלחון

ישנם רגעים ביום שלא רק שאינכם מוכנים לוותר עליהם, אלא שדרך קבע אתם חושבים איך לשדרגם. ברחצה היומית שלכם, אתם זוכים להתנתק, להתנקות ולהתפנק תחת זרם מים חמים. חווית הרחצה שלכם מעוצבת ע”י המון דברים, בין היתר ע”י המקלחון. שיפוץ קוסמטי לדירה מסוג החלפת מקלחון, יומלץ לכם בעיקר אם המקלחון קטן, דלתותיו שבורות או במידה וכלל אין לכם מקלחון (אלא רק ראש מקלחת).

אתם תוהים כמה עולה עבודת ריצוף, כמה זמן נדרש לחידוש אמבטיה ומהו הגוון המומלץ ביותר לצביעת הקירות? אל תהססו לפנות אלינו, אנחנו כאן בשבילכם! 050-855-8722

 

כתבות נוספות שעשויות לעניין אתכם
שיפוץ דירה קטנה

שיפוץ דירה קטנה

שיפוץ דירה קטנה כאשר מעוניינים לשפץ דירה גדולה, ישנן לא מעט אופציות העומדות על הפרק לצורך שיפוץ ושינוי המבנה וזאת בשל העובדה שמדובר על נכס