יורדים ברגל, עולים ברמת החיים – צביעת חדר מדרגות

כדיירים בבניין מגורים משותף, אתם חולקים חללים רבים עם שכניכם: הלובי המרכזי, הגינה שמתחת לבניין, חדר האשפה, חנייה וכן – גם חדר המדרגות. מתי בפעם האחרונה אתם – דיירי הבניין, השקעתם בחידוש הצבע על קירות חדר המדרגות? אם אתם מתקשים להיזכר, סימן שהגיע הזמן! אנחנו ב”אור חידושים”, מזמינים אתכם להכניס צבע לחדר המדרגות בבניין! פרויקט צביעת חדר מדרגות מבוצע על ידינו בסטנדרט המקצועי ביותר – ע”י צבעים מנוסים וצבעים איכותיים. 

יורדים ברגל, עולים ברמת החיים - צביעת חדר מדרגות

חדר מדרגות בבניין עם ובלי מעלית – מה ההבדל ביניהם?

בכל בניין מגורים משותף ישנו חדר מדרגות. עם זאת, חדרי מדרגות בבניין עם מעלית, שונים מחדרי המדרגות בבניינים ללא מעלית:

  • חדר מדרגות בבניין עם מעלית – דיירי הבניין כמעט ולא עוברים בחדר המדרגות, אלא עולים ויורדים בין הקומות באמצעות המעלית. כמעט תמיד, חדרי המדרגות בבניינים אלו יהיו מתוחזקים ושמורים יותר, משום שכמעט ואין בהם תנועה של דיירים. עם זאת, הצורך בחידוש צבע קיים תמיד, שכן עם השנים הצבע נוטה “להחוויר” / להפוך צהבהב, ובמקרים בהם חדר המדרגות לח, הצבע אף עלול להתקלף.
  • חדר מדרגות בבניין בלי מעלית – בבניינים אלו הדיירים מתניידים מדירתם לקומת הקרקע ולהפך באמצעות המדרגות בלבד. המשמעות ברורה: חדר המדרגות “דומיננטי” יותר – הדיירים יוצאים מדירתם ישר לחדר המדרגות, עוברים בו עשרות/מאות דיירים בכל יום והצורך בתחזוקה ושיפוצים, עולה באופן טבעי. 

 

“בכל כמה זמן כדאי לבצע צביעת חדר מדרגות?”

בגדול, ישנן כמה אינדיקציות לכך שהגיע הזמן לצבוע את חדר המדרגות:

  • ריענון עיצובי – צביעת חדר המדרגות היא השקעה באיכות וחוויית המגורים המשותפת! צבע חדש יכניס חיים, צבע ושמחה, ויעצים את חוויית העלייה והירידה ברגל. 
  • קירות מתקלפים – הקילופים מעידים על כך שלא צבעתם את הקירות המון שנים. עם זאת, במקרים מסוימים הם עדות לכך שישנה בעיה עמוקה יותר שיש לטפל בה, כדוגמת רטיבות.
  • צבע חיוור/צהבהב – ככל שעובר הזמן, הצבעים על הקירות בחדרי המדרגות (ובכלל), מאבדים מ”הזוהר” שלהם. כבר זמן רב שהקירות לא מחייכים אליכם? הגיע הזמן לצבוע אותם!
  • מעקות מקולפים – זכרו כי לא רק את הקירות יש לצבוע! במידה והמעקות יותר מקולפים מצבועים, השקיעו בצביעתם המחודשת!

 

“כמה יעלה לנו לצבוע את חדר המדרגות בבניין?”

בצביעת חדר המדרגות אנו משקיעים במספר דברים: כוח אדם, זמן וחומרי עבודה. ככל שהבניין גבוה יותר, כך עלות פרויקט הצביעה – עולה. ועל כן, המחיר יקבע בהתאם ל-2 פרמטרים עיקריים: גודלו של חדר המדרגות ומספר הקומות. גודלו של חדר המדרגות ומספר הקומות בו, ישפיעו כמובן גם על אורכה של העבודה.

נשמח למסור לכם הצעת מחיר משוערת בטלפון, בהתאם לפרמטרים אלו. לפרטים נוספים אודות צביעת חדר מדרגות, אתם מוזמנים לפנות אלינו כעת – 050-855-8722

 

כתבות נוספות שעשויות לעניין אתכם