לפני שאתם ממלאים עוד אמבטיה – צביעת אמבטיה!

ישראלים רבים לא רק שאינם חוששים להפשיל שרוולים ולצבוע בעצמם, אלא שהם גם אוהבים את זה! צביעת אמבטיה בשיטת DIY אמנם אפשרית, אך בשונה מצביעת חדרים רגילים היא נחשבת מורכבת יותר. מדוע? משום שהיא דורשת בהבנת המאפיינים הייחודיים לחדר האמבטיה. 

לא נחדש לכם כי חדר הרחצה הוא החדר הלח ביותר בבית (בתחרות צמודה עם המטבח). המשמעות היא שיש לצבוע את האמבטיה בצבעים מיוחדים, כאלו המותאמים לסביבה לחה. לרוב, המוטיבציה לצביעה היא חידוש העיצוב והסגנון של חדר האמבטיה. כתוצאה מכך, לא מוענקת כלל חשיבות לתכונות הצבע והתאמתו לחדר שצובעים. 

אנחנו “באור חידושים” מזמינים אתכם להניח את כלי הצביעה בצד, ולתת לנו לעשות בעבורכם את מה שאנחנו טובים ומבינים בו: צביעת אמבטיה בסטנדרט המקצועי הגבוה ביותר!

לפני שאתם ממלאים עוד אמבטיה - צביעת אמבטיה!

מתי כדאי לחדש את הצבע באמבטיה? 

כמעט תמיד, צביעת קירות היא “עוד עבודה” שעושים כחלק מפרויקט חידוש עיצוב גדול יותר. המוטיבציה העיקרית: שדרוג עיצובי. בחדרי הרחצה לעומת זאת, הצורך בצביעה מתעורר גם במקרים נוספים. כפי שציינו, חדר האמבטיה הוא חדר לח. הלחות מטבעה נספגת לקירות, וזו הסיבה שקירות בחדר הרחצה נוטים להתקלף ובמקרים קשים יותר אף לפתח עובשים. חידוש הצבע באמבטיה אם כן, מומלץ כאשר אתם מבינים כי הקירות בחדר האמבטיה לא עמדו במבחן הלחות. 

“בתוך כמה זמן ניתן לסיים פרויקט צביעת אמבטיה?”

צביעת קירות נחשבת לאחת העבודות הפשוטות ביותר בשיפוצים כלליים. נוסיף לכך את העובדה כי חדרי האמבטיה קטנים יחסית, כך שניתן לסיים את צביעתם גם בתוך כמה שעות. ולכן, במידה ואתם מוצאים עצמכם דוחים את צביעת האמבטיה כי “אין לי את הפנאי לזה בימים אלו”, דעו כי אין באמת סיבה. מדובר על עבודת שיפוץ נקודתית שגם לא דורשת השקעה רבה בזמן, וגם לא מפריעה לניהול שגרה תקינה בבית. 

חשוב להדגיש כי הצביעה היא “השכבה הקוסמטית” האחרונה, שניתן ליישם רק לאחר שהקילופים/עובשים טופלו ע”י אנשי מקצוע מתאימים (במידה וישנם כאלו בחדר האמבטיה שלכם).

לחדש את עיצוב האמבטיה ללא צבע – איך עושים את זה?

צביעת אמבטיה היא אופציית העיצוב-שדרוג המהירה והנוחה ביותר כלכלית. עם זאת, לעתים ישנו כמיהה לאפקט עיצובי מרשים יותר שצבע לא תמיד יכול לספק. אנו שמחים להציע לכם אפשרות עיצוב נוספת: חיפוי הקירות באמבטיה! בשונה מחיפוי המיושם בחדרים אחרים בבית, לחיפוי באמבטיה גם תפקיד פונקציונאלי: למנוע ספיגת לחות לקירות. כלומר, החיפוי לא רק יעצב וישדרג משמעותית את נראות חדר האמבטיה, אלא גם ימנע מצב של קירות לחים שעלולים להתפתח עליהם עובשים. החיפוי הקלאסי והמומלץ ביותר באמבטיות: קרמיקה.

מעוניינים לחדש את הצבע באמבטיה? צביעת אמבטיה עם “אור חידושים” בסטנדרט המקצועי הגבוה ביותר! לפרטים נוספים, התקשרו – 050-855-8722