צביעת משרדים בלי לפגוע בשגרת העבודה – איך עושים את זה?

אז מתי חידשתם את הצבע במשרד בפעם האחרונה? אם אתם לא מצליחים להיזכר, כנראה שהגיע הזמן: צביעת משרדים עם “אור חידושים”! אנו מודעים לכך שלבטח מטרידה אתכם המחשבה כי צביעת המשרד תפגע ביעילות העובדים ובתפקודם. מעוניינים לצבוע את המשרד מבלי לשבור את שגרת העבודה? אולי תופתעו, אך ניתן בהחלט לעשות זאת! אנחנו ב”אור חידושים” שמחים לחלוק אתכם 3 אפשרויות שונות העומדות לרשותכם. המוטיבציה: מקסימום תוצאה, מינימום הפרעות לעבודתכם. 

מתי מומלץ לחדש את הצבע במשרד?

  • לפני כניסה למשרד חדש
  • כשהקירות מקולפים / הצבע דהוי 
  • כשצבע הקירות לא מתקשר עם צבעי המותג שלכם
  • כשאתם רוצים לרענן את הצבע ולהכניס “אור” למשרד
  • במקרים בהם אתם רוצים לעצב את המשרד בהשקעה מינימלית

צביעת משרדים בלי לפגוע בשגרת העבודה – איך עושים את זה?

1.צביעת המשרד בשיטת “החלוקה לאזורים”

האפשרות הראשונה שאנו מציעים היא לצבוע כל חדר בנפרד, מבלי להפוך את כל המשרד ל”אתר צביעה”. המטרה כאמור היא להפריע כמה שפחות לעובדיכם בעבודתם. אז איך אנחנו עושים את זה? נניח ואתם רוצים לצבוע את כל החללים המשותפים במשרד ואת המשרדים הפרטיים. נתחיל לדוגמא בצביעת המשרד של מנהלת החשבונות ונצבע אך ורק אותו. בזמן הזה, העובדת תבצע את עבודתה מחדר אחר. כשנסיים, היא תשוב למשרדה הצבוע, תארח את מי שאירח אותה ונתחיל לצבוע את משרדו. כך הלאה עד שנסיים את הפרויקט.

2.”בשבוע הקרוב, כולם עובדים מהבית!”

לפני התפרצות נגיף הקורונה, סביר כי לא הייתם מעלים על דעתכם שעובדיכם יבצעו את עבודתם מהבית. והנה דבר טוב שעשתה הקורונה: הוכיחה שכשרוצים, יכולים! אם כן, אופציה נוספת העומדת לרשותכם עם צביעת משרדים היא סגירת המשרד ל-X זמן לרגל שיפוצים. צביעה נחשבת לעבודה פשוטה יחסית, כך שגם אם משרדכם גדול ניתן לסיים את פרויקט הצביעה מהר יחסית. היתרון האדיר שבצביעה בשיטה זו הוא שהמשרד ריק מעובדים, כך שניתן לצבוע כמה אזורים במקביל (עבודה יעילה יותר).

טיפ מאיתנו: מאחר והמשרד ריק מעובדים, כדאי לבדוק אם ישנו צורך בעבודות שיפוצים נוספות. נצלו את ההזדמנות שהעובדים אינם במשרד לחידוש מערכות / שדרוגים עיצוביים במשרד!

3. צביעת משרדים בשעות הלילה / יום שישי

במקרים מסוימים, ניתן לצבוע את המשרד בשעות הלילה. אופציה זו רלוונטית בעיקר במשרדים קטנים, או במקרים בהם יש צורך בצביעת חדר קטן בתוך משרד גדול. בעת שהעובדים יעזבו לביתם, צוות הצבעים יגיע ופרויקט הצביעה יצא לדרך. בבוקר, העובדים יגיעו אל משרד צבוע! אפשרות נוספת: במידה ואינכם עובדים ביום שישי, ניתן לתאם את הצביעה ליום זה. כאמור, מאחר ומדובר על יום עבודה קצר, אופציה זו רלוונטית רק במקרים בהם לא נדרשת עבודת צביעה בהיקף רחב. 

לפרטים נוספים אודות צביעת משרדים, אתם מוזמנים לפנות אלינו – 050-8558722