בקרוב גם אתם תשירו במקלחת: שיפוץ חדר אמבטיה

כבר המון זמן שאתם רוצים לשיר במקלחת אך מליבכם לא יוצאת מנגינה? לשמחתכם, כל מה שמפריד ביניכם ובין שירה מלודית משמחת הוא שיפוץ חדר אמבטיה – שיפוץ חדר רחצה! אנחנו ב”אור חידושים“, נשמח לשפץ את חדר האמבטיה בביתכם שמוכתר ע”י רבים כ”חדר המשמח והמפנק ביותר בבית!”. 

עם שיפוץ חדר רחצה באופן מתאים, ניתן לשדרג משמעותית את חווית השימוש שלכם בחדר זה – משטיפת הפנים והידיים ועד רחצת סוף היום. הניאגרה שלכם מגושמת ולא סמויה, האריחים על הרצפה שבורים, החיפוי על הקיר סדוק ודלת המקלחון לא נסגרת? הגיע הזמן שתשקיעו בחדר הרחצה וכך גם בעצמכם – קדימה שיפוץ אמבטיות!

מדוע כולם נלהבים לשפץ את חדר האמבטיה?

זה לא שחדרים אחרים בבית לא ראויים לשיפוץ, אלא שרבים ממקמים בראש סדר העדיפויות שלהם את שיפוץ חדר האמבטיה. איך ניתן להסביר

שיפוץ חדר אמבטיה

 את ההתרגשות בשיפוץ אמבטיות?

  • החדר המפנק ביותר בבית בקרב הראש בראש אל מול חדר השינה, חדר האמבטיה מנצח. עבור רבים, חדר האמבטיה הוא חדר הפינוק של הבית! שיפוץ חדר אמבטיה באופן מקצועי ויסודי לא רק ישמר את הפינוק, אלא גם יהפוך אותו נוכח ומשמעותי יותר. לדוגמא: חיפוי הקירות עם אריחים חדשים, צביעת חדר האמבטיה או החלפת המקלחון בו. 
  • הצרכים המשפחתיים משתנים חדר האמבטיה הוא החדר של כולם! באופן טבעי, הצרכים המשפחתיים שלכם משתנים, ואיתם גם עולה הצורך לשפץ אחת לכמה שנים את חדר האמבטיה. לדוגמא: זוג צעיר שהסתפק במשך שנים במקלחון, מעוניין כעת לשדרגו לאמבטיה גדולה המתאימה יותר לרחצת ילדים קטנים. 
  • החלפת כלים סניטרים בעולם אוטופי, לא הייתם צריכים להטריד את עצמכם עם החלפת הכלים הסניטרים. ובמציאות? ברור לכם כי את הכלים האלו ראוי (ורצוי) להחליף אחת לכמה לשנים. הכיור גדוש באבנית והאסלה הצהיבה? הגיע זמן שינוי! מעבר לכך, פעמים רבות ישנו רצון להחליף את האסלה, הכיור והאמבטיה במסגרת שיפוץ גדול לפני מעבר לדירה שגרו בה לפניכם. בסופו של דבר, זוהי לא רק חווית הרחצה שלכם, אלא גם ההיגיינה שלכם.

אילו עבודות כלולות בשיפוץ חדרי אמבטיה?

אנו לא מחייבים אתכם ברכישת “דיל שיפוץ חדר אמבטיה”, אלא מתאימים את שיפוץ חדר הרחצה לצרכים שלכם!

בין העבודות שאנו מבצעים כחלק משיפוץ חדרי אמבטיה:

  • התקנת מקלחונים
  • התקנת אמבטיות
  • החלפת כלים סניטריים
  • התקנת ניאגרות סמויות ועוד…

במידה ואתם מעוניינים לשפץ את חדר האמבטיה אך לא בטוחים מהי העבודה הנדרשת בו, אל דאגה. נוכל להתרשם מחדר האמבטיה שלכם, לבדוק את תקינות הכלים בו ולהעריך את היקף העבודה הדרוש בו. 

“ניתנת תעודת אחריות על שיפוץ חדר אמבטיה?”

בהחלט! אנחנו ב”אור חידושים” מחויבים אליכם בכל הנוגע לשיפוץ אמבטיות, ואין עוד דרך שמשקפת זאת טוב יותר מתעודת האחריות שאנו מעניקים לכם. קהל לקוחותינו הוא ההון היקר לנו ביותר! לפרטים נוספים אודות שיפוץ חדרי אמבטיה, אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לסייע – 050-855-8722

כתבות נוספות שעשויות לעניין אתכם